Ceskypecko lesbicke povidky

Jak Sofie řekla, tak také udělala. Za dvě hodiny mě zastihla asi tak uprostřed příprav. Neberu chystání na páteční večer nikterak od podlahy, jenom váhám mezi dvěma modely a mám na sobě pořád sukni, v níž jsem přišla z práce.

Chce mě navléknout do korzetu a dlouhých kalhot, které nejsou na rychlý nezávazný sex moc praktické. Korzet vypadá zajímavě, na tom mohu stavět, teď k němu ještě vybrat něco volnějšího.

Objednat si nové taxi, zamknout a těšit se, co nás čeká v novém dámském klubu. Adresa mi nic neříká, není to žádná periférie, jenom do této části skoro centra moc často nechodím, a to ani přes den. Lehce rozechvělá vystupuji ze žlutého auta, abych hned zase zaplula do suterénních prostor. Vyhazovač u dveří působí nezúčastněně až do té doby, než nás uvidí. Blikající očka naznačují, že by si dal říct. Má smůlu, i kdyby byl poslední živý tvor na planetě. Jiskra v oku mizí a zůstává jenom nezúčastněná apatie.

To mu na vypnutí stačí jenom říct, že budu dělat na záchodcích neplechu? Rozhlédnutí po klubu mi z části osvětluje, proč jeho touha poklesla na bod mrazu. Nechávám poněkud rozpačitou skupinku svých nejlepších kamarádek jejich osamělému osudu, abych mohla jít naproti tomu svému. Jeden panák whisky a jeden střik — nejsem na tvrdý alkohol — k tomu jedna stále neznámá velmi žensky působící k pomilování předurčená osoba.

Klasické hledání témat k hovoru přerušuje hudba ve vedlejší místnosti. Na můj vkus trochu moc monotónní hudba mě nakonec uvedla do krouživých pohybů, a tím probudila zapomenutý nákup.

No co, je tam, tak uvidím, co na to, když začnu tancovat. Při chůzi nic, při tanci je to jiná, jako předtím, když byly kuličky víc zasunuté. Zrychlený pohyb vyvolává příjemné nárazy přesně tam, kde má. Fantasie promítá na zavřené oči obrazy z kanceláře, při nichž uspokojuji neznámou krásku tancující jenom pár centimetrů ode mě. Dámský klub disponuje překvapivě luxusně zařízenými toaletami a také dostatečným množstvím prostorných kabinek.

Asi nejsme první dvě, co se zavíráme v jedné z nich. Nohy od sebe, jak mi podstavec dovolí, ruce místo vzpěr drží mé vzrušené tělo a pod sukní její hlava důkladně hledající šňůrku vykukující z mého vlhkého rozkroku. Místo, aby kuličky vytáhla, tak je zasunula co nejhlouběji. Teď stačí malé zavrtění a budu natotata hotová. První ucuknutí mě málem sundalo na zem — to je lepší než na bičík na mém pozadí.

Musím tu nehnutě stát, ani nedýchat, jinak mě kuličky úplně zničí. Přitisknuta do mého rozkroku pozvolna krouží jazykem kolem poštěváčku. Už vím, jak se cítil Ježíš na kříži, jenom nevím, zda ho mučil někdo tak hezký.

Jehlové podpatky mě drží na špičkách, takže nemám kam uniknout. Kroužení kolem dokola občas vystřídá ledabylé přejetí přes naběhlý hrášek. Hranice mezi slastí a šílenstvím je tak tenká, že nevím, na které jsem momentálně straně, až dokončí, co započala, budu nepochybně na té druhé. Cítím, jak bere do zubů šňůrku, kterou před tím hledala jazykem. Postupné vytahování přináší jednu vlnu rozkoše za druhou, až zatáhne a mě polije cunami, které spláchne všechny předchozí zážitky z podobně neromantických míst.

Když píšu komentáře, snažím se většinou hodnotit styl, techniku psaní, ale tady sem přišel o všechna slova. Vložil jsem sem tu povídku, ve které jsem se pokusil zapojit fantazii, dokonce sem byl tak kreativní, že sem do ní narouboval texty Marilyna Mansona tak, aby byly součástí příběhu. Věnoval jsem ji tobě, takže budu rád, když si jí přečteš a napíšeš mi komentář.

Snad tě zaujme víc, než ta předchozí ;-. Tak sem napsal tu "erotickou povídku", jestli se chceš pro změnu pobavit na můj účet, máš jedinečnou příležitost. Menuje se to V tobě. Klidně mi ak napiš, co si o tom myslíš a ber mě prosím s nadsázkou. Trochu perverzní sice sem, ale úchyla,který tě bude pronásledovat temnými uličkami ve mě fakt nehledej.

Řekněme, že pokud jde o sex, zapracovala moje fantazie. Až budu mít čas, přečtu si všechno, co tu máš vložený. Doufám, že je to stejně šťavnatý. Ok, je to úchylný, ale aspoň mám odvahu se k tomu přiznat. Zkusím napsat něco podobnýho I přesto, že mě lesbická tématika neoslovuje, přečetla jsem Váš příspěvek až do konce.

Kdyby se nacházel na facebooku, zcela určitě bych klikla myškou na "To se mi líbí. Ale přiznám, že jsem z těchto povídek přečetla jenom jednu: Není to až tak můj šálek čaje. Lesbické povídky Sabine d'Iable Venušino kuličkové dobrodružství Při návštěvě druhého neoblíbenějšího obchodu jsem se neubránila nutkavé touze nahlédnout do nového katalogu.

Asi bych se měla léčit. Pojedu kolem tebe, tak tě za dvě hodiny vyzvednu. Neochotně platí taxík a já ji pouštím dál. Za to je tu pár docela hezkých holek. Po odhrnutí dlouhých vlasů málem vyjeknu — to je ta brunetka z tramvaje. Chytla mě za ruku a protáhla kolem zkoprnělých kamarádek přemýšlejících o změně podniku. Snad tě zaujme víc, než ta předchozí ;- Reagovat Upozornit správce.

Rozhodla jsem se, že u sebe uspořádám menší párty pro kamarádky. Váhala jsem nad tím, jak to celé Přišla jsem domů a hned po otevření dveří jsem zjistila, že nebylo setřeno.

Tak nastaly první Vánoce, které jsem slavila společně se svou přítelkyní. Vlastně jsme spolu ani Jako každý jiný rok se i letos chystala Michalova parta na chatu na oslavu narozenin. Venku foukal studený vítr a chodby nemocnice zely prázdnotou. Zkontrolovala jsem znovu všechny Jdu domů, přítel mě nechal.

Netuším, jak dlouho jsme se hádali, ale už je tma, nemám pojem Šla jsem do kina na nový díl mého oblíbeného filmu. Bohužel mám ráda úplně jiné žánry než většina Vyberte si povídku z kategorie: Kde se to odehrává. Byla jsem na sebe hrdá, ale popravdě jsem byla zároveň i docela unavená z toho neustálého stresu a učení. Potřebovala jsem se pořádně vybít a zlískat, jak to jenom šlo. A s tím počítala také fakulta, kde se každoročně dělala jedna velká párty, dost často nějaká tematická, která měla posloužit studentům jako oslava jejich vítězství i porážek u zkoušek a učitelům jako zasloužený oddech potom, co museli poslouchat všechny ty kraviny při zkoušení.

Váhala jsem nad tím, jak to celé pojmout, ale nakonec zvítězila představa pyžamové párty. Napsala jsem tedy pěti kamarádkám, co se chystá, a všechny odpověděli kladně. Nadšeně jsem se mohla pustit do připravování toho pyžamového mejdanu.

Podlaha byla špinavá a plná písku, protože předchozí den pěkně pršelo.

. listopad Lesbicke povidky josefina mutzenbacher. Written by. lesbicke . Lesbicke povidky josefina mutzenbacher, Sex pardubice ceskypecko eu. 2. říjen Ve víru vášně český péčko. Lesby video erotika, Czech mature sex plzen Erotika free video ceskypecko, Sex s dedou olomouc privat Www sally cz free sex · Orgasmus video pornhub cz · Lesbicke povidky www pornuj. Lesbičky - Kdo by to nechtěl vidět, slyšet, cítit, zažít?! Tady najdete to co chcete, po čem toužíte a sníte a možná jste i zažili zažily? Krásný holky, jejich sex a.

Prudí, kudy chodí, žádný splněný úkol mu není dost dobrý. Někdy si říkám, jestli by nebylo lepší dělat pro ženu, třeba jako tu, co jsem s ní dnes jela tramvají. Třeba by mi to odpustila anebo po pracovní době potrestala. Aaaach - prstík směřuje pod sukni, aby polaskal nachystaný poštěváček. Předobraz brunetky s kostěnými brýlemi a do copu staženými vlasy dělá hrozné divy. Ještě jí chybí rákoska a mně školní uniforma — fantasie to co nevidět napraví.

Můj jazyk uprostřed jejího rozkroku je další z mnoha rajcovních obrazů. Když je spokojená, přejíždí bičíkem mezi vystrčenými půlkami. Zatajený dech, nohy napnuté k prasknutí a je to. Nejsem nadšená z konce tak příjemné představy, na druhou stranu pracovní stres zmizel, abych mohla klidně přemýšlet, co si vezmu večer na sebe. Stoupnout si před otevřenou skříň, tak vykřiknu — nemám co na sebe.

Mám snad na výběr? Stojím a silou vůle se bráním nevykřiknout. Vážně jediná odpověď hodinu před začátkem promítání? Mobil vibrující v odložené kabelce si žádá moji pozornost. Prosím tě kluci dneska bojkotují kino, protože v televizi dávají fotbal. Nepřeskočíme kino a nezajdeme do nového dámského klubu? To zní jako záchrana a docela dobrý nápad. Nemám ráda akční bezduché mlátičky, bohužel jiný program dnešní promítání nenabízí. Dámský klub zní lákavě. Nevadí, že o něm Sofie nic neví, alespoň máme poznat něco úplně nového.

Pokud jdeme rovnou do klubu, tak to chce něco odvážného, abych s omračující elegancí mohla nějakou nerozhodnutou samičku přibít na kříž vášně, chtíče a nekonečného orgasmu. Jak Sofie řekla, tak také udělala. Za dvě hodiny mě zastihla asi tak uprostřed příprav. Neberu chystání na páteční večer nikterak od podlahy, jenom váhám mezi dvěma modely a mám na sobě pořád sukni, v níž jsem přišla z práce.

Chce mě navléknout do korzetu a dlouhých kalhot, které nejsou na rychlý nezávazný sex moc praktické. Korzet vypadá zajímavě, na tom mohu stavět, teď k němu ještě vybrat něco volnějšího. Objednat si nové taxi, zamknout a těšit se, co nás čeká v novém dámském klubu.

Adresa mi nic neříká, není to žádná periférie, jenom do této části skoro centra moc často nechodím, a to ani přes den. Lehce rozechvělá vystupuji ze žlutého auta, abych hned zase zaplula do suterénních prostor. Vyhazovač u dveří působí nezúčastněně až do té doby, než nás uvidí. Blikající očka naznačují, že by si dal říct.

Má smůlu, i kdyby byl poslední živý tvor na planetě. Jiskra v oku mizí a zůstává jenom nezúčastněná apatie. To mu na vypnutí stačí jenom říct, že budu dělat na záchodcích neplechu? Rozhlédnutí po klubu mi z části osvětluje, proč jeho touha poklesla na bod mrazu. Nechávám poněkud rozpačitou skupinku svých nejlepších kamarádek jejich osamělému osudu, abych mohla jít naproti tomu svému. Jeden panák whisky a jeden střik — nejsem na tvrdý alkohol — k tomu jedna stále neznámá velmi žensky působící k pomilování předurčená osoba.

Klasické hledání témat k hovoru přerušuje hudba ve vedlejší místnosti. Na můj vkus trochu moc monotónní hudba mě nakonec uvedla do krouživých pohybů, a tím probudila zapomenutý nákup. No co, je tam, tak uvidím, co na to, když začnu tancovat. Při chůzi nic, při tanci je to jiná, jako předtím, když byly kuličky víc zasunuté. Zrychlený pohyb vyvolává příjemné nárazy přesně tam, kde má. Fantasie promítá na zavřené oči obrazy z kanceláře, při nichž uspokojuji neznámou krásku tancující jenom pár centimetrů ode mě.

Dámský klub disponuje překvapivě luxusně zařízenými toaletami a také dostatečným množstvím prostorných kabinek. Asi nejsme první dvě, co se zavíráme v jedné z nich. Nohy od sebe, jak mi podstavec dovolí, ruce místo vzpěr drží mé vzrušené tělo a pod sukní její hlava důkladně hledající šňůrku vykukující z mého vlhkého rozkroku. Místo, aby kuličky vytáhla, tak je zasunula co nejhlouběji.

Teď stačí malé zavrtění a budu natotata hotová. První ucuknutí mě málem sundalo na zem — to je lepší než na bičík na mém pozadí. Musím tu nehnutě stát, ani nedýchat, jinak mě kuličky úplně zničí. Přitisknuta do mého rozkroku pozvolna krouží jazykem kolem poštěváčku. Už vím, jak se cítil Ježíš na kříži, jenom nevím, zda ho mučil někdo tak hezký. Jehlové podpatky mě drží na špičkách, takže nemám kam uniknout.

Kroužení kolem dokola občas vystřídá ledabylé přejetí přes naběhlý hrášek. Hranice mezi slastí a šílenstvím je tak tenká, že nevím, na které jsem momentálně straně, až dokončí, co započala, budu nepochybně na té druhé. Cítím, jak bere do zubů šňůrku, kterou před tím hledala jazykem. Postupné vytahování přináší jednu vlnu rozkoše za druhou, až zatáhne a mě polije cunami, které spláchne všechny předchozí zážitky z podobně neromantických míst. Když píšu komentáře, snažím se většinou hodnotit styl, techniku psaní, ale tady sem přišel o všechna slova.

Vložil jsem sem tu povídku, ve které jsem se pokusil zapojit fantazii, dokonce sem byl tak kreativní, že sem do ní narouboval texty Marilyna Mansona tak, aby byly součástí příběhu. Věnoval jsem ji tobě, takže budu rád, když si jí přečteš a napíšeš mi komentář.

Snad tě zaujme víc, než ta předchozí ;-. Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma , získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat. Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet. Státní závěrečná zkouška byla za mnou a já se mohla pyšnit nově získaným titulem. Rozhodla jsem se, že u sebe uspořádám menší párty pro kamarádky. Váhala jsem nad tím, jak to celé Přišla jsem domů a hned po otevření dveří jsem zjistila, že nebylo setřeno. Tak nastaly první Vánoce, které jsem slavila společně se svou přítelkyní. Vlastně jsme spolu ani Jako každý jiný rok se i letos chystala Michalova parta na chatu na oslavu narozenin.

Venku foukal studený vítr a chodby nemocnice zely prázdnotou. Zkontrolovala jsem znovu všechny Jdu domů, přítel mě nechal. Netuším, jak dlouho jsme se hádali, ale už je tma, nemám pojem Šla jsem do kina na nový díl mého oblíbeného filmu. Bohužel mám ráda úplně jiné žánry než většina Vyberte si povídku z kategorie:

Ceskypecko lesbicke povidky

Ceskypecko lesbicke povidky

Veta Lamont