Šukačky sex s tetou

šukačky sex s tetou

Sestřenka je moc krásná prsa velá pevná a pevnej zadek. Pilo se hodně a já čekal na okamžik která to ženská půjde na záchod. Moc dlouho jsem nečekal jedna kamarádka tetičky šla. Pomalu jsem přišel ke dveřím a klíčovou dírkou pozoroval,nešlo nic vydět ale najednou ta ženská vstala naskytl se mi pohled na její krásně vyholenou mušličku to jsem nevydržel a utíkal do pokoje si to udělat.

Jak jsem si ho honil zapomněl jsem se zamknout,na to že mně bude 15let moje proporce péra jsou 19cm a průměr 5cm a dvrdej jak skála. Jak tak si ho honím hraji si sním myslím na tu ženskou jak jí to dělám najednou vejde sestřenka a kouká jak ho držím v ruce. Akorát řekla abych se zamkl a odešla. Celou dobu jsem se jí znažil nepotkat až najednou šla na záchod a já za ní. Nečekal jsem a začal se koukat klíčovou dírkou na ní stála vyhrnula si sukni stáhla si červené tanga a začala čůrat ten okamžik jsem jí to chtěl udělat vzrušovalo mně to jak čurá péro jsem mněl jak skálu.

Utřela se toaletním papírem v stala a začala si jí prohlížet krásně upravená mušlička,jak tak koukám sestřenka si jí trochu roztahuje a já koukám na její velkej poštěvák,říkám si a představuji jak jí pěkně vylížu tu její pipku.

Jak jsem se vzrušil tak jsem stříkal semeno do trenek a nechtěne bouhl do dveří. Sestřenka přestala a začala se pomalu oblékat já jsem nečekal a utekl do pokoje. Ta nádhera to se prostě nedá popsat. Vzal jsem si nové trenky a šel oslavovat. Moje teta trochu břebrala moc se pilo. Najednou mně myšlenka trkla že bych se mohl podívat jak vypadá teta když je nahá. Čekal jsem že půjde na záchod a dlouho to netrvalo je nomže na záchodě nekdo byl tak šla teta ven za keř jak šla tak se potácela skoro upadla.

Já jsem se pomalu přibližoval k tete a bych dobře vyděl teta si sundala kratase naskytl se mi pohled na její krásné růžové kalhotky,sundla si je a já koukal na tu krásně vyholenou mušličku,velké stydké pysky no nádhera čupla si a začala čurat. Opatrně jsem se přibližoval víc a víc,najednou teta v stala utřela si pipku kap. Ona nic říkám si to je moje šance nečekal jsem na nic a pomalu jí stahoval kalhotky šlo to těžko ale podařilo se.

Ležela nohy měla u sebe, opatrně jsem ji chytil za kolena a začal jí roztahovat nohy do stran,nohy měla úplně roztažené a já jí pomalu jazíkem začal lízat poštěvák a pomalu strkal prstík do je jí mokré kundičky.

Teta se jenom trochu zavrtěla a já pokračoval dál vytáhl jsem si ho ven lehl na tetu a pomalu jsem ji ho tam strčil. Ta nádhera jak je teplá a mokrá ,pomalu jsem přirážel a teta najednou řekla Pavle né nech to na večer a já zamumlal hmmm,nepoznala nic a já pokračoval dál najednou jsem cítil takovej krásnej pocit a stříkal jsem v šechno do tetičky,když jsem ho vytahoval ven teta měla celou pipku od semene.

Pipku jsem jí utřel natáhl kalhotky a kratase. Odešel jsem nepozorovaně do pokoje,v mém pokoji ležela sestřenka a spala. Šťouchnu do ní a ona nic trochu jsem sní cítil alkohol. Do pokoje došla babička a řekla ať jí nechám spát že to trochu přehnala že moc pila vína,já jsem řekl že si zapnu telku.

Jak babička odešla nedalo mě to a kouknul jsem se pod deku sestřenka ležela na boku bez kalhotek pipka ji trčela a mně to nedalo jí něco udělat tak jsem sní trochu zacloumal a ona nic zase stál jak skála pomalu jsem odělal deku a ona tam ležela polo nahá.

Mněla na sobě jenom podprsenku nic víc,pomalu jsem jí sundal podprsenku. Slíbil jsem mu, že ano a šel jsem se podívat do zahrady, jak to vypadá s bazénem. Ten byl v perfektním stavu, zastřešení bylo odsunuté na jedné straně a voda perfektně čistá. Tak jsem si zašel pro plavky, abych vyzkoušel teplotu vody a hlavně se v tom vedru osvěžil. Asi za hodinu volala teta, že mám jít k večeři.

Večeřeli jsme trochu dříve, aby měl strejda čas si ještě před letem trochu odpočinout. Když nás slyšel s tetou při večeři komunikovat, jak já jí pořád říkám této, tak povídal, že bychom si měli tykat, že není mezi námi tak velký věkový rozdíl.

Alena to uvítala, že už jí to bylo také protivné, podala mi ruku a dala pusu na tykání. Cítil jsem při polibku, jak mnou prolétla jiskra, a myslím, že to ucítila i Alena.

Po jídle jsem šel ještě do bazénu. Strejda si šel lehnout, protože jsem slyšel, jak říkal Aleně, aby ho v devět hodin vzbudila. Po chvíli plavání jsem vylezl na lehátko a využíval ještě pozdního sluníčka k osušení.

Lehl jsem si, zavřel oči a odpočíval. Najednou se mi přes hlavu zatmělo, jako kdyby slunce zašlo. Otevřel jsem oči a vedle mne stojí Alena v supermalých bikinách a stíní mi.

Při pohledu na její proporce, se mi hned postavilo péro v plavkách a myslel jsem, že mi je protrhne. Alena si toho všimla a povídá mi, jestli se s ní nepůjdu do vody trochu zchladit. Vstal jsem a jedním skokem jsem byl ve vodě. Alena pomalu sestupovala po schůdkách do bazénu, aby se trochu ovlažila, než začla plavat.

Přeplavali jsme několik bazénů, než jsme vylezli z vody na lehátka. Probrali jsme rodinné poměry v příbuzenstvu, její práci a moji školu.

Čas nějak rychle ubíhal a za chvíli byl čas vzbudit strejdu. Ten si ještě vše znovu zkontroloval v zavazadlech, jestli na něco nezapomněl a Alena mezi tím připravila ještě jedno občerstvení před cestou. V jedenáct hodin se se strejdou rozloučila a já jsem ho odvezl na letiště. Tam jsem se s ním rozloučil, vyslyšel poslední příkazy, co a jek mám udělat, že musím jezdit nakupovat a starat se o dům a kdyby Alena něco potřebovala, tak abych to zařídil a za deset dní, abych pro něj zase přijel.

Pošle SMS v kolik hodin. Ujistil jsem ho, že vše zařídím, že se nemusí obávat. Řekli jsme si ahoj a já jsem jel zpátky. Audinu jsem dal do garáže a slyším od bazénu šplýchání vody, tak se jdu podívat a vidím, jak teta Alena si plave v bazénu a jen tak, jak ji pánbůh stvořil. Když mě uviděla, tak se zeptala, jestli půjdu k ní do vody. Než jsem si sundal košili a podíval se na její krásné nahé tělo, tak se mi postavil klacek a nevěděl jsem, jak mám do bazénu skočit, když na mne čekala a koukala, jak se svlékám.

No nedalo se nic dělat, nakonec jsem se neměl za co stydět, sundal jsem trenky a s trčícím klackem jsem vlezl do bazénu. Uplavali jsme několik bazénů a Alena se několikrát o mne otřela svým nahým tělem, jako kdyby to bylo jen náhodou.

Její bradavky stály v pozoru, jako můj klacek. Když jsme vylézali z bazénu, byla na schůdkách přede mnou a schválně se ohnula a strčila mi svůj zadek do klína, kde narazil na mého stojícího čuráka.

Zasmála se tomu a lehla si na záda na lehátko. Ve světle lampy byly vidět její krásné pevné kozy i rovné bříško a vyholené kundička. Nechaná, zaholená čárka chloupků na pahorku, zvýrazňovala její krásu. Stál jsem otočen k ní zády a koukal na vodu, když se mě zeptala, jestli si nepůjdu taky lehnout. Rychle jsem přemýšlel, jak to udělám, abych si tam lehnul se stojícím ocasem. Otočil jsem se, že půjdu, když jsem si všiml, že jsou lehátka najednou u sebe. Tak jsem se natáhl a řekl, ať se děje vůle Boží.

Alena ležela na zádech a jednou rukou si přejela přes prsa a já jsem cítil jemné kopnutí do nohy, jak svoje nohy trochu roztáhla. Já jsem ležel také na zádech a moje trčící péro čumělo k měsíci, který začal pěkně svítit. Aleně se ruka z prsou pomalu svezla do rozkroku a druhou mi položila na prsa a zatahala za chlupy. Několikrát tam s ní zakroužila a už ji pomalu sunula směrem dolů.

Ani jsem nedutal a ona byla také mlčky. Přešla po boku až na stehno a směrem zpět mi nejdříve prohrábla pytel s koulemi a potom už svírala v ruce můj klacek a hned udělala několik pohybů po něm nahoru a dolů.

Druhá její ruka už začala kmitat v její kundičce a Alena začala trochu nahlas vzdychat. Najednou se překulila, klekla si na lehátko, ruku v kundičce a už si můj ocas zasouvala do pusy. Byl jsem z toho celý vedle a nebyl schopen ani slova. Tak jsem jí nahmatal kozy, pořádně je promnul a začal mačkat bradavky. Ucítil jsem jemné kousání do ocasu a její vrčení a vzdychání. Její ruka v kundičce jezdila rychle sem a tam a začala i rychle hýbat zadečkem.

Když jsem to uviděl, tak jsem jednou rukou opustil kozy a pohledil jí zadeček a zezadu kundičku, která byla úplně mokrá. Těmi mokrými prsty jsem jí začal jezdit po zadní dírce a Alena začala najednou hlasitě vzdychat a velmi silně sát můj ocas.

Najednou mi v něm silně zacukalo a už jsem ji krmil velkou dávkou semene. Trochu se zakuckala, ale stačila to spolykat. Když se jí uvolnila pusa, tak mi povídá, že musíme jít dovnitř, protože by tady svým křikem vzbudila sousedy.

Všechny věci jsme nechali u bazénu a ona mě držící za ocas táhla do domu. Už jsem se ničemu nezdráhal, tetička netetička, potřebuje pořádně ošukat, řekla si o to, tak jí to splním. Jen mne dotáhla do kuchyně, sedla si na roh stolu, roztáhla nohy, jak nejvíc mohla a hlavu mi nacpala do rozkroku a se slovy, lízej, lízej a dlouho, se zapřela o desku stolu a svojí kundou mi jen přirážela. Poštěváček jí narostl jak Vijetnamcovi přirození a musel jsem jí ho pořádně sát.

Začala u toho řičet jak klisna, a tekla, jak praská konev. Tolik kundí šťávy jsem za celou dobu, co se věnuji lízání, ještě nespolykal.

Lízal jsem jí dlouho a měla snad za tu dobu třikrát orgasmus, podle toho, jak vždy zařvala a začla se celá cukat. Najednou mě vzala za hlavu a povídá, že si to vyměníme, ať si sednu na stůl. Tak jsem si sednul, ona se pěkně ohnula, vystrčila její pěkný zadek a už mě vzala ptáka do pusinky a začala ho zasouvat, co nejdál to šlo.

Druhou rukou si honila kundičku, kroutila se u toho a chvilkama pěkně ječela. Já jsem nemohl nic dělat, protože jsem byl zapřený na rukách, tak jsem jen koukal, jak si užívá a jak jí to dělá dobře. Trvalo to dosti dlouho, než jsem začal stříkat, a to si nastříkala vše na kozy. Potom mi ptáka pěkně očistila a řekla mi, že to je dobrý začátek.

Zeptala se, co si dáme k pití a na zub, tak něco vyndala z lednice a v obýváku jsme pomalu popíjeli a něco pojedli. Když jsme pokecali a vypili asi polovinu láhve vína, tak mě zase chytla za ptáka a táhla do ložnice. Tam měli širokou kovovou postel ve zlato-černé kombinaci. Tam do mne strčila a povalila na postel. Obkročmo na mne sedla a začala líbat od úst dolů, až skončila zase na ptáku. Políbila několikrát žaluda, lehce ho olízla a zasunula do kundičky a začala svoji jízdu.

Byla to divoška a nenasytná. Chvílemi jsem ji mačkal kozy, chvílemi ona sama, chvíli jsem jí tlačil na poštěvák. Její vzdychy a křik, musel být slyšet snad všude. Když se nabažila na koníčka, tak slezla, rozkročila se na posteli na čtyři, chytla se za kovovou pelest a já ji začal šukat zezadu. Co ta u toho vyváděla, to se jen tak hned nevidí. Předtím ten její jekot, to byl jen šepot, proti současnému řvaní, rukou mě chytla mezi nohy za pytel a myslel jsem, že mi ho utrhne.

Házela sebou jak zběsilá a přirážela, jako kdyby to měla dnes naposled. Cítil jsem, že už to na mne jde, tak jsem ji na ptáku otočil na záda, roztáhl a zvednul vysoko nohy a naplnil ji kundu semenem. Ani jsem se neptal, jestli to tam chce nebo ne.

...

: Šukačky sex s tetou

ČESKÉ MILOVÁNÍ SEX HAVLICKUV BROD Víkend jsme si v pohodě užili, všichni tři jsme se byli koupat v písníku. Jednoho krasneho letního dne dojela teta na chatu oslavovat její narozky. Porno videa a České porno. A tak sme spolu vyrastali. Večeřeli jsme trochu dříve, aby měl strejda čas si ještě před letem trochu odpočinout. Po chvíli plavání jsem vylezl na lehátko a využíval ještě pozdního sluníčka k osušení. Bez čekání, bez placení.
Šukačky sex s tetou Mrdani cz male holky
Opile zeny sexy stream Gay masturbace fapvid
FREEVIDEO ZDARMA WWW SEZNAMKA CZ 635
Šukačky sex s tetou

Šukačky sex s tetou

Videos videos porno gratis porno españa porno españolas follando mama porno de porno bi videos ver video de coño sexo conchas peludas follando pareja joven porno en el amor follando descargar videos porno españoles gratis lesvianas videos hombres maduros follando por dinero sexo duro chochos porno tetas tias guarras chicas desnudad xxx porno en español videoa xxx sexo coño xxx videos porno para mujeres jovenes maduras follando ribias 19 porno amateur xxx porno en español negros pollones xxx publico porno rubias porno casting xxx milf vids ama de maduras rellenitas tetonas y desnudas sexo porno en español maduras videos follando asiaticas rumanas xxx free video mamada jinx maze porno con mujeres vestidas y tetonas españolas video porno de porno negras enormes pajas con descargar videos pornos online porno años 80 videos de embarazadas lesbianas spanish porn muyzorrras putas españolas video porno cachas porn free porn hentai bidios porno tetas grandes pollas enormes videos morenas calientes anal hd porno violacion maduritas videos hd conchas peludas follando cachondas blacksonblondes peluda follando parejas calientes videos porno bueno negros chicos maduras gratis videos porno de lesbianas xx porno tetas follando chicas 19 pelis x españoles orgias videoa xxx orgias vintagexxx chicas masturbandose vidios porno videos gratis chicas porno x gratis mujeres calientes xxx videos xxx tetonas ama de lesbianas porno español cumlouder videos de solteras porno anal porngratis vidios porno chicas enseñando el mejor porno en directo xxx maduras sex toro pprno coños maduritas videos viejos follando en español exhibicionistas peliculas porno coños videos pornos gratis videos mujeres muy grandes lamida de gorditas x tetas de solteras porno vídeos porno brutal xxx gratis videos porno juegos porno xxx maduras calientes cumlouder pollas muy xorras putitas calientes sexo anal porno videod porno tran sexo videopornogratis folladas videos porno alexi texas videos de españoles películas pornos trios xxx sexo maduras putitas gratis sasha grey xxx follando videos xxx gratis porno en español travestis muy peludas gordas negras cachondas gratis ver videos gratis chicas meando penes videos porno strapon porn free pono duro xxx maduras gratis enfermeras follando a follar madres videos porno en castellano maduras videos pornos maduras masaje porn amateur videos de gorditas follando videos gratis videos de abuelas lesbianas videos porno gratis toro pormo videos porno despedidas de travestis gratis videos de travestis videos sexo hd videos xxx viejas cumloader xxx rubias tube abuelas calientes follar viejas vídeos xxx abuelas sex porn tube mature porn videos pornos gratis enfermeras porno modelos porno español alexis texas videos maduras follando hija follando videos porno casting porno bi lesbianas porno manga hentay en casa porno hentay porn muyzorrras putas party porn amateur x en ponferrada sex videos porno enanos follando porn videos porno barbosa culonas latinas videos porno eyaculacion femenina videos porn amateur ashton pierce follar hoy nuria porno espñaol madres videos pirnos porno pelirojas pollas grandes páginas porno enfermeras follando como follar porno gratis videos mujeres maduras pajeandose videos amateur maduras follando sexo anal duro gratis de sexo con el colegio ash hollywood corridas de casa calientes jynx maze lesbianas follandose travestis gratis enfermeras follando culonas xxx gratis follando porno cachondo petardas tube porno gratis travestis porno de porno porno gratis tetonas videos xxx videos folladas alanah rae cumloader porno en alta definicion videos xxx viejos follando culonas y desnudas sexo en castellano dos hombres follando casting xxx viejas gordas follando muy putas follando nenas putas porno maduras.

con españolas videos porno videos de maduras sex free sasha gray porno super mamada maduras guarras chicas guaras peliculas x gang bang porno gratis chicas calientes webcam xxx videos porno xxl gratis rubias calientes embarazadas porno con silvie deluxe tu porno trio amateur video chochos porno videos pornos gratuitos maduras gratis españoles cumloader aprender a hombres chica porno gratis culos grandes video pirno porno gratis peliculas porno en hd videos españoles gratis porno gratis parejas porno sado gratis parejas videos xxx vides porno maduraa maduritas.

con asiaticas follando chicas 19 actrices x video sexo colegialas putas porno hratis sexo rubias mujeres muy zorras peliculas porno gratis cumlauder españa trios gratis xxx porno porno nekane porno en español porno parejas amateur dibujos manga porno gratis diario ver vidios lesvianas videos porno gratis follando suegras orientales follando videos porno lesbianas porno x porno en castellano maduras rusas porno chicas follando gordas esperanza gomez vídeos porno gratis videos porno gratis mujeres chupando pollas mejores videos porno español videoa xxx follar videos de putas gratis videos sexo anal videos porno ver porno dunia montenegro porno madura xxx videos de viejas maduras videos actrices x vidros xxx videos de gordas desnudas buscar porno transexual videos de negros penes grandes porno eyaculacion femenina follando gratis maduras follando videos xxx mujeres videos heroticos videos gratis de maduras videos d sexo con rubias xxx pollas enormes porno de maduras en casa cachonda vídeos gratis actrices porno video de sexo gratis nenas putas gratis chicas orinando sexo gratis sexotube mujeres jovenes ver video amateur x sexo vidio porno en castellano chica porno gratis abuelas morenas chica xxx videos gratis tetonas fetichismo pies gordas desnudas polla larga como follan tetonas maduras.

Descargar webcams sexo duro gratis gangbang porn videos deporno doble penetracion vaginal mujer follando xxx gratis peluda follando negro chicas jovenes mujer follando porno tub porno de transexuales lesvianas jovenes sofia rose porno las mejores tetas naturales grandes videos sexo transexuales follando latinas maduras follando gorditas folladas torbe vídeos follando buscar porno anal videos de putas tetona masturbandose vidios pono gratis porn porno de abuelas sex peliculas xxx videos de mujeres maduras follando como locas culos gratis peludas gordas porno pelirojas pollas lesbianas gorditas pornografia follando sexso peliculas porno mujeres coños peludos pelis porn porno tia buena follando vídeos porno en accion pelicula porno x video porno bisex videos porno porno jenna jameson xxx tias buenas folladas porno france porno hentay porn hd sexo videos cortos porno putas porno ver porno chica desnudandose videosde sexo grati actrices del porno hd xvideos porno peliculas porno gratis lesvianas desnudas videos de rubias tetonas parejas coño sexi porno on line videos pornos gratis desvirgacion anal amateur porn vintage porn hd videos pornos de sexo de maduras nikita bellucci vídeo xxx videos de masturbacion femenina trios x de abuelas xx xxx gratis maduras con chinas xxx tetas super pollas mejores vídeos porno casero peliculas xxx amateur gordas videospornoxxx videos sexo pornstar famosas es.

con putas viejas lesbianas putas monica beluchi porno. con polla larga videos porno hd mejores vídeos porno masaje erotico pollas grandes corridas de putas video vídeos porno lesbianas porno secretarias porno gratis pprno gratis abuelas peludas joven videos gratis trios mejores páginas porno tias guarras modelos follando video porno lesbianas follando gratis de porno tetas naturales follar por torbe mujeres muy grandes ver videos deporno doble penetracion vaginal maduritas.

cumlouder videos hentai jovenes chicas corriendose a su hija videos de sexo trios videos maduras tias fallando maduras. cumlouder video porno extremo corrida fontanero hd porno gordas maduras x-art gratis rubias xx sexo con madura española maduras ver sexo peludas lesbianas pornstars tube xxx lesvianas jasmine webb zorras peludas fetichismo pies videos lesvianas gratis pollas porno españolas cachondas videos porno xxx video porn tube viejas chicas gratis videos sexo transexuales videos x peliculas porno abuelas conos peludos desnudos porno gratis mujeres chicas tocandose moras xxx cumloader español xxx maduros abuelas porno lesbico chicas con potno porno.

POLOHA 69 RYCHLY PRACHY FREE

Corina Pixler