Nahé prdelky sex s tchyni

nahé prdelky sex s tchyni

Taková chvíle se bohužel už nikdy neopakovala a opakovat se už nebude, před pár lety jsme se po krátké těžké nemoci rozloučili navždy. Take spim se svoji tchyni. Ma 53 a je neskutecne přitažlivá. Poprve me svedla kdyz jsem u ni v byte cekal na manzelku, od te doby spolu spime pomerne pravidelne.

Nikdy sem to nedotáhnul do konce jelikož sem nenašel tu finální odvahu - ale ty její úžasný velký kozy jsem vždycky chtěl strašně postříkat: Taky mám takové stavy. Představa, že si hraju s tím lákavým tělíčkem tchýně, mne hodně dostává.

A co jsem viděl ty její nádherný kozy je to ještě horší. Ale jsou sny, které asi musí zůstat snem Je to pravda, alkohol dela velke divy: Kdyz se to pak vse krasne semkne dohromady a vyjde to, tak je to nadhera. Nevim proc bych si mel vymyslet: Hlavne mi to je uplne fuk jestli mi verite ci ne, ale tady pan chtel vedet zkusenosti, tak jsem se sveril.

Jednou jsem ji pozval na víno, ale strach z průšvihu byl větší. Podruhé jsme byli spolu v sauně. Vzhledem k blízkosti rodiny jsem si nic nedovolil, ale aspoň jsem zkouk ty její nalitý kozenky a vzpomínka na ně mne stále vzrušuje. Někdy si představuju, že laskám, masíruji olejem ty její velké kozy, břicho, macatá stehna, dráždím kundičku, pokračuju na zádech až k jejímu výbuchu slasti.

Vzrusuje me tchyne Přidat nové téma Napsat nový příspěvek. Fórum Sex doma Vzrusuje me tchyne. Přihlásit se Stay signed in Registrace Zapomněli jste heslo? A tak se stávalo, že se moje švagrová vykoupala, oblékla do noční košile, v kuchyni na gauči si střihala nehty na nohou, a to tím způsobem, že seděla v tureckém sedu a já se jí díval na chlupatou kundu. Ona si toho všimla, ale neudělala vůbec nic, aby zamezila mému pozorování, a dívala se střídavě na moje oči a do mého rozkroku.

Samozřejmě se mně udělala hned mezi nohama boule. Za týden se to opakovalo, ale já jsem si dodal odvahy, přistoupil ke švagrové Janě a začal jí masírovat kozičky, které v noční košilce ještě lépe vynikly.

Měla je nádherné a krásně pevné. Když jsem ji držel za kozy, dala na mé ruce svoje a říkala mně, co když někdo přijde. Ještě chvíli jsem ji masíroval, ale to už jsem slyšel, že je moje žena vykoupaná, a tak jsem si šel sednout za stůl, aby neviděla, že mi stojí čurák.

Po neděli jsem měl odpolední a tak jsem byl doma sám. Asi v deset hodin přišla Jana, že je nemocná. Zadívali jsme se na sebe a bylo všechno jasné. Řekl jsem jí, ať si jde lehnout, že jí uvařím čaj a přijdu jí změřit teplotu. Po chvíli jsem jí přinesl čaj, a když jsem ji viděl, jak krásně leží v posteli, už jsem se neudržel. Vlezl jsem k ní a začali jsme se líbat a hladit. Laskal jsem jí kozičky a hladil po kundě a můj čurák stál jako sloup.

Řekla, že je ještě panna. Mezi polibky jí povídám, ať se nebojí, že na ni budu něžný. Potom jsem ji svlékl z noční košile, já se svlékl taky do naha a rozjeli jsme koncert líbání, lízání, kouření a když byla řádně prolízaná, že tekla jako Dunaj, chystal jsem se jí mrdat. Vzala ho do ruky, nasadila si ho do kundy a já jsem jí ho tam jemně tlačil.

V cestě ale stála panenská blána. Jemně jsem přitlačil, abych jí s co nejmenší bolestí odblanil. Za chvilku v její kundě jezdil můj čurák jako po másle. Oběma se nám společné mrdání líbilo, a proto jsem ji prcal celý týden mojí odpolední směny. Stále jsme vylepšovali naše mrdačky. Když Jana poprvé vykouřila moje péro a já jí nastříkal semeno do pusy, velice jí chutnalo, a tak jsem jí ho tam stříkal při každém šoustání. Týden milování utekl jako voda a my jsme stále vymýšleli, jak být spolu a kde mrdat.

S Janou jsme vymysleli, že když bude chtít šukat, bude mít doma oblečenou sukni a v dílně za domem že ji vezmu zezadu. Čas utíkal, my jsme šukali kde a jak se dalo. Největší legrace byla, když moje žena říkala, Jano, proč máš doma sukni? Kdyby jen věděla, že jsem o panenství připravil ji i její ségru. Asi po roce bydlení u tchýně a po vyprcávání obou jejích dcer jsem si říkal, že je divné, že tchýně nemá žádného chlapa. Napadla mě myšlenka, že až se setkají naše směny a já i tchýně budeme mít odpolední, že ji zkusím vymrdat.

Už jí bylo čtyřicet šest a byla vdovou čtyři roky. Naše směny se setkaly. Hledal jsem záminku, jak k ní do ložnice. Když žena se švagrovou odešly v sedm hodin do školy, rozhodl jsem se jednat. Ještě v pyžamu jsem šel za ní, že ji požádám o noviny.

Ona je zrovna četla a měla rozepnutý knoflíček a já viděl její kozy jako na dlani. Hned jsem měl péro v pozoru. V pyžamu to je, jak víte vidět tak, že se to nedá schovat. Nenechal jsem ji dlouho přemýšlet, vytrhl jí noviny z ruky, zajel rukou na kozy a začal ji líbat. Nejdřív se bránila a uhýbala hlavu, ale já se nedal, vlezl k ní do postele a začal jí masírovat píču. Během chvilky byla mokrá a já věděl, že mám vyhráno. Je velice dobré, že ženy nosí noční košile a pod nimi nemají už nic.

Hrabal jsem se jí v kundě, stáhl přes hlavu noční košili, já se svlékl taky a rozjela se skvělá jízda. Byla nadržená a prcala jako o život. Když jsem ji mrdal, mačkala mně zadek a já jí ho tam vrážel, jak nejhloub to šlo. Její orgasmus byl nádherný. Ten den jsme měli co stihnout autobus do práce. Tak jsem tam žil jako v ráji.

Svoji ženu jsem mrdal v noci, tchýni, když se nám sešly směny, tak ho tam měla celý týden a Janu jak to jen bylo možné.

Zkušená a zralá ženská má ráda tvrdej sex - freevideo Zkušená a zralá Mladej kluk vyfistuje a vyšuká svou tučnou tchýni - freevideo Mladej kluk vyfistuje a. červen Sex s tchyni paradiso swingers, Jsem si vedom toho, sex s tchyni paradiso Jedině kdy bdsm brno nahe prdelky ze sweet paradise jsem byl. Amatérské fotky od návštěvníků Sex Doma. Originální amatérské fotografie zaslané na náš server přímo z vašich ložnic, obývacích pokoj a dalších míst. Nesl jsem to ale statečně a Janě jsem kluka přál. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Tenkrát jsem pracoval na tři směny, tchýně na dvě, švagrová byla první rok na vysoké škole a moje žena je učitelka. Z mých tří směn byly už jenom dvě a měli jsme s tchýní samozřejmě stejnou. Sex po telefonu je pro starší 18 let. Dnes spolu perfektně vycházíme a její šibalský úsměv bych přál vidět každému.

Nahe cesky czechav

Czechvideo paula wild video

Erotické hračky erotika video

Sabrina Koelling